Вітаю! Я художниця з атмосферного міста Ужгород, що на заході України.

  Купуючи мої картини, люди часто цікавляться: "а що це за художниця, що ви можете про неї розповісти?" Перш за все, хочу поділитися про себе тим, що все своє життя  завжди захоплювалась мистецтвом у різних його проявах. Бачити та створювати красу мене вчила Мама ще змалечку. Саме вона влаштувала мене на мої перші заняття з живопису акварельними фарбами. І замість того щоб сварити за зіпсований килим,  Мама захоплювалась тим, як у творчому пориві я розливала фарби. Тож, і сьогодні, працюючи над своїми роботами, внутрішнє відчуття свободи рухів  допомагає мені малювати розкутіше та передавати емоції у своїх картинах. 

  Я працюю у різних техніках, олійними та акварельними фарбами. Але завжди велику увагу приділяю поєднанню та грі кольорів, гармонії картини в цілому, передачі позитивних емоції через картину. У своїх роботах  застосовую високоякісні фарби, які виготовлені з використанням натуральних пігментів, вони мають яскраві, насичені, але водночас приємні, природні кольори, а також є світлостійкими та довговічними. Постійно розвиваюсь, вдосконалюю свою технікувивчаю нові матеріали, подорожуючи, знаходжу натхнення та нові ідеї у красі і культурі історичних міст, захоплюючій природі та дивовижних пейзажах.

  Свої картини я малюю від душі і бажаю, щоб через них Ви відчували тепло, яскраві, позитивні емоції, гарний настрій та натхнення!

 

   Дякую Вам за інтерес до моєї творчості, 

   Марина Кісів.

INSTAGRAM